Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na lepence, 60 x 89 cm, rámováno, pod sklem, datováno zezadu 1975, signováno vpravo dole Z. SEJČEK. Zezadu opatřeno autorským štítkem s určením a přípisem vystaveno Goltzova Tvrz 2005. Autor viz Ch 8/319.